Nasza historia

Historia naszej firmy sięga 1993 roku, kiedy to dwaj bracia Jerzy Zajdel i Wiesław Zajdel zawiązali spółkę CompArt Automation, wydzielając działalność w obszarze automatyki przemysłowej ze spółki CompArt Sp. z o.o. – jednej z pierwszych firm komputerowych w Polsce. Początkowo głównym polem działalności była technika ważenia, naważania i dozowania. Wkrótce nawiązana została współpraca z japońską firmą IDEC, która wówczas wprowadziła na rynek jeden z pierwszych mikrosterowników PLC do montażu na szynę DIN – Micro1. Przez wiele lat działalność CompArt Automation to przede wszystkim dystrybucja sterowników IDEC. Sukcesywnie do oferty wprowadzane były komponenty automatyki takie jak przekaźniki, zasilacze, fotokomórki. W roku 2009 do oferty włączone zostały produkty firmy Jetter. Dwa lata później uruchomiliśmy nasz sklep internetowy.
Od roku 2013 CompArt Automation jest dystrybutorem systemu zdalnego dostępu Secomea. W 2014 dotychczasowi pracownicy Krzysztof Zajdel i Rafał Zajdel dołączyli do grona wspólników. Rok 2015 to nawiązanie współpracy z firmą Vipa (obecnie Yaskawa). Oferta CompArt Automation będzie dalej rozszerzana ze szczególnym uwzględnieniem produktów nowych technologii komunikacji przemysłowej, w szczególności IIoT.

Historia naszej firmy sięga 1993 roku

Image

CompArt Automation dzisiaj i jutro

Rok 2018 to jubileusz 25 lat istnienia CompArt Automation. Z tej okazji postanowiliśmy zaprezentować nasz nowy wizerunek. Nowe logo COMPARTA symbolizuje dojrzałość i kompetencję. Pragniemy by nasze hasło „automation + you” odzwierciedlało nasz najwyższy szacunek dla klientów, których potrzeby są dla nas najważniejszym wyzwaniem. W ciągu ostatnich 3 lat obsłużyliśmy około 800 klientów z różnych segmentów przemysłu, z czego większość wraca do nas regularnie. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za zaufanie.
Chcemy rozwijać się jako kompetentny dostawca zaawansowanych technologicznie produktów wysokiej jakości. W najbliższych latach będziemy inwestować w wysoko wykwalifikowaną kadrę. Jako firma rodzinna chcemy tworzyć naszym współpracownikom przyjazne środowisko i możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach.
Image
Image

Aktualności

Nasi Dostawcy

FaLang translation system by Faboba