Panele dotykowe HMI firmy ASEM dostępne są wielkościach od 4,3" do 24"...
Komputer przemysłowy "Book" BM40 jest oparty na dwurdzeniowym procesorze...
Seria BM100 to rodzina ultrakompaktowych komputerów opartych na na...
IPC BM2150 to podstawowy system oferujący doskonały współczynnik mocy...
IPC BM2200 oparty jest na procesorze Celeron J1900 2GHz quad core 64 bit z...
Bezwentylatorowy IPC BM3300 oparty jest na procesorach szóstej...
Bezwentylatorowy IPC BM3400 oparty jest na procesorach szóstej generacji...
IPC PB2000 oparty jest na procesorze Atom™ D2550 1,86GHz dual core oraz...

ASEM

Firma ASEM działa na rynku automatyki przemysłowej nieprzerwanie od 1979 roku, oferując swoim klientom wysokiej jakości rozwiązania o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. To właśnie dostępność oraz oferowane przez firmę wsparcie dla starszych rozwiązań marki sprawia, że komputery przemysłowe ASEM są tak chętnie wybierane przez przedsiębiorców.

Początkowo firma zajmowała się projektowaniem oraz produkcją komputerowych systemów automatyki, dzisiaj do jej koronnych produktów należą wspomniane wcześniej komputery przemysłowe oraz panele HMI. Płyty główne do komputerów przemysłowych ASEM są produkowane w nowoczesnych zakładach nieopodal Udine.

Komputery panelowe

Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne komputery panelowe marki ASEM, które wyróżnia eleganckie wzornictwo oraz niewielki kompaktowy rozmiar, idące w parze z bogatą funkcjonalnością. W zależności od potrzeb użytkownika komputer przemysłowy ASEM może znaleźć zastosowanie zarówno jako jednostka zarządzająca procesami na hali produkcyjnej, jak i narzędzie do monitorowania i zarządzania procesami w całym obiekcie.

Dlaczego klienci wybierają rozwiązania ASEM?

W odróżnieniu od swoich dalekowschodnich konkurentów ASEM stawia na stabilność oferowanych rozwiązań, co przekłada się na wieloletnie wsparcie produktu, nawet wówczas gdy na rynek trafia rozwiązanie nowszej generacji. Dzięki temu przedsiębiorcy mają pewność, iż inwestycja w dany komputer czy panel HMI jest inwestycją długoterminową, a ewentualna modernizacja systemu będzie wynikała ze zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa, a nie zmiennej oferty producenta, który zaprzestaje wspierania swoich produktów zaledwie kilka lat po ich wprowadzeniu na rynek.

FaLang translation system by Faboba