Do konwersji Fieldbus, Serial lub Ethernet Master lub slave w dowolnym...
Do konwersji Fieldbus na Serial lub Ethernet Wymiana danych poniżej...
Gateway tworzący połączenie pomiędzy dwiema magistralami opartymi na...
Konektor do programowania S7-200/300/400 przez Ethernet Monitorowanie,...

Bramki komunikacyjne Hilscher

Bramki komunikacyjne (z ang. gateways) pełnią rolę łączników między systemami wykorzystującymi różne standardy i protokoły komunikacji.

Bramki Hilscher do szaf sterowniczych

Jednym z wiodących producentów bramek komunikacyjnych do szaf sterowniczych jest marka Hilscher. Hilscher działa w branży automatyki przemysłowej nieprzerwanie od 1986 roku, stale oferując swoim odbiorcom wysokiej jakości rozwiązania. Koronnym produktem firmy jest chip przeznaczony do komunikacji w sieciach przemysłowych i Ethernecie czasu rzeczywistego. Marka specjalizuje się również w projektowaniu i produkcji rozwiązań komunikacyjnych dla nowoczesnego przemysłu. Na przestrzeni lat wypracowała sobie pozycję lidera w dziedzinie kart komunikacji przemysłowej przeznaczonych do komputerów PC.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szereg rozwiązań Hlischer przeznaczonych do aplikacji w różnych systemach. Wszystkie one charakteryzują się funkcjonalnością oraz niezawodnością pracy, która gwarantuje prawidłowy przebieg zarządzanych procesów produkcyjnych.

Rozwiązania ASEM

Komponenty Hilscher są kompatybilne z rozwiązaniami marki ASEM, która dodatkowo wzbogaca swoje komputery oraz panele HMI w protokół BACnet. Protokół BACnet umożliwia połączenie w ramach jednej sieci urządzeń różnych producentów w obszarze automatyki budynkowej.

FaLang translation system by Faboba