Idec

IDEC

IDEC to japoński producent automatyki przemysłowej o ugruntowanej pozycji na rynku oraz prężnie działających oddziałach na całym świecie – w USA, Kanadzie, Niemczech, Chinach, na Tajwanie, w Tajlandii, Singapurze i Australii. Firma zatrudnia na stałe ponad 3900 pracowników i osiąga obroty na poziomie 390 mln USD, co czyni ją jednym z najbardziej liczących się w branży dostawców rozwiązań dla przemysłu.IDEC oferuje swoim odbiorcom szereg zaawansowanych rozwiązań z zakresu automatyki. W asortymencie marki znajdziemy m.in.:
  • bogaty wybór paneli operatorskich HMI – od prostych systemów tablicowych, po zaawansowane panele dotykowe oraz panele ze zintegrowanymi sterownikami PLC,
  • sterowniki PLC,
  • przekaźniki elektromagnetyczne,
  • zasilacze,
  • rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo maszyn,
  • oświetlenie maszynowe LED,
  • czujniki optyczne.

IDEC i APEM

W 2017 roku marka IDEM zakupiła firmę APEM – producenta paneli i elementów HMI. Działanie to miało na celu zapewnienie synergii produktowo-geograficznej, w szczególności wzmocnienie pozycji IDEC na rynku europejskim oraz w całym regionie EMEA.Comparta od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją rozwiązań IDEC w Polsce. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór automatyki IDEC – od systemów bezpieczeństwa maszyn, po zaawansowane rozwiązania z zakresu paneli operatorskich HMI o wszechstronnym zastosowaniu. Rozwiązania IDEC cechuje najwyższa jakość oferowanych komponentów oraz stały rozwój i udoskonalanie produktów, których ustawiczne doskonalenie umożliwia optymalizację oraz zapewnienie maksimum ergonomii procesów produkcyjnych.

idec

Comparta jest dystrybutorem produktów IDEC w Polsce od ponad 20 lat. http://www.idec.com
show products
FaLang translation system by Faboba