CompArt
onas
O NAS

Nasza firma, CompArt Automation Zajdel Sp. J. , została założona w 1993 roku. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów dla automatyki przemysłowej i profesjonalnego wsparcia technicznego.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do integratorów systemów jak i producentów maszyn. Specjalizujemy się w dostawach małych i średnich sterowników programowalnych PLC i paneli HMI. W ostatnich latach poszerzyliśmy działalność w zakresie dostaw komponentów automatyki takich jak przekaźniki elektromagnetyczne i urządzenia bezpieczeństwa, osprzęt tablicowy. Aktywnie wspieramy klientów w realizacjach systemów automatyki na etapie doboru sprzętu, programowania i uruchamiania. Prowadzimy szkolenia. Oferowane przez nas produkty spełniają światowe standardy i wymagane normy. Prowadzimy sklep internetowy automation24.pl . Trzon naszej oferty produktowej stanowią produkty japońskiej firmy IDEC.

Nowym polem działalności jest dostawa systemów bezpiecznego zdalnego dostępu do urządzeń przez Internet duńskiej firmy Secomea.

Założycielami CompArt Automation są bracia Jerzy i Wiesław Zajdel. Przez 20 lat istnienia firma zachowała rodzinny charakter, synowie pierwszych właścicieli jako wspólnicy kontynuują tradycje firmy.